Keit Pentus-Rosimannus
Superstiilne värvi-, vormi- ja ehtevalik! Julge komplekt moodustab täiusliku terviku. Kleit on Liisi Eesmaa ja ehted Tanel Veenre looming.

EV102
Foto: Tiit Blaat

Kairi Sester
Sven Sesteri abikaasa Iris Janvieri riskantset roosat tooni kleiti ohjab lihtne lõige. Rohelised kõrvarõngad on suurepäraseks kontrastiks kleidi värvitoonile.

Foto: Tiit Blaat

Kai Tammist
Poliitik Rene Tammiste abikaasa liivakarva lihtsa lõikega kleit sobib ideaalselt kandja juukse- ja nahatooniga. Kogu komplekti ehteks on stiilne disainvöö.

Foto: Tiit Blaat


Lilli Jahilo
Tunnustatud moelooja näitab, et ka must kleit võib olla erakordselt efektne. Täiuslik vormimäng ja stiilne jalatsivalik on alati nutikas lahendus.

Foto: Tiit Blaat

Anu Lensment
Presidendi stiilinõustaja ja moelooja Anu Lensmendi elegantne õhtukleit on nagu muinasjutuline akvarellimaal kunstinäituselt.

EV102
Foto: Tiit Blaat

Sandra Vabarna
Muusiku pitsiline valge kleit on seto naise au ja uhkus! Pulmakleidi taaskasutus on heaks eeskujuks, olles keskkonnasõbralik valik.

EV102
Foto: Tiit Blaat

Luisa Rõivas
Pollitik Taavi Rõivase abikaasa tänavakunstist inspireeritud õhtukleit on julge ja trendikas valik, mis sobib kandjale nagu valatult. Särav-oranžid huuled, sama tooni kõrvarõngad ja kingad moodustavad harmoonilise terviku.

Foto: Tiit Blaat

Katrin Merisalu
Alpinisti hallide varjunditega jaapanipärane kleit on hea näide sellest, kuidas tagasihoidlik värvivalik võib olla äärmiselt efektne.

Katrin Mersalu
Foto: Tiit Blaat

Kelly Sildaru
Sportlase hõbedaselt küütlev õhtukleit on nagu päikese käes sillerdav lumi. Tütarlapsest on sirgumas noor ja enesekindel naine.

Foto: Rauno Volmar

Lenna Kuurmaa

Lauljanna riietus on inspireeritud tõusva päikese maast. Kimonostiilis kleit on meeldivaks vahelduseks klassikalistele õhtukleitide paraadile. Vabalt langevad kiharad mõjuvad elegantselt, olles samal ajal boheemlaslikud.

EV102
Foto: Tiit Blaat