Kroonika aastapidu oli sel aastal plaanitud eriliselt suurejoonelisena. Selle tarbeks oli 28. maiks broneeritud kogu Alexela kontserdimaja, kuhu oleks mahtunud kogu Eesti meelelahutuse koorekiht – seda nii saali kui ka lavale. Kogu maailma halvanud viirus lõi aga plaanid sassi ja gala süõndis virtuaalselt vaid üksikute külaliste ja moodsate lahendustega.

Piduliku gala asemel ehitas firma Eventech Alexela kontserdimaja lavale stuudio, kust läks eetrisse online-saade, mida juhtisid Kroonika peatoimetaja Ingrid Veidenberg ja näitleja Märt Avandi. Õhtu pakkus ka ohtralt üllatusi.

Meelelahutusauhindade võitjad

EESTI PARIM FILM Mängufilm “Talve“
AASTA RAADIOHÄÄL Alari Kivisaar
AASTA SPORTLIK MEELELAHUTAJA Kalev Kruus
AASTA NOOR TEGIJA nublu
AASTA SAATEJUHT Jüri Butšakov
AASTA TELESERIAALI NÄITLEJA Tõnis Niinemets, "Alo. Pulmad"
AASTA MEELELAHUTUSSAADE "Kaks kanget Jaapanis"
AASTA MEELELAHUTAJA Kristjan Jõekalda ja Teet Margna
AASTA SEKSIKAIM NAINE Brigitte Susanne Hunt
AASTA SEKSIKAIM MEES Stefan

„See oli täiesti teistmoodi gala. Online-pidu, mis toimus suures ja tühjas Alexela kontserdimaja saalis telesaatena, ent mis kõigele vaatamata õnnestus suurepäraselt,“ ütles Kroonika peatoimetaja Ingrid Veidenberg. „Kõik rahva poolt valitud lemmikud said kroonitud ja kõigi silmist vaatas vastu ehe rõõm. Loodan, et see siirus ja tänu jõudis läbi ekraanide ka vaatajani. Võin kinnitada, et meie parimad meelelahutajad on vaatamata imelikule ajale heas vormis, elurõõmsad ja positiivsed ning nakatasid loodetavasti hea tujuga kõiki, kes meie ülekannet jälgisid või seda järelvaatavad.“

Eesti Meelelahutusauhinnad 2020
Aitäh, kallid lugejad! Homses Kroonika erinumbris saate tänaste võitjate muljeid juba täpsemalt lugeda! Lõpetuseks saate nautida seda lõbusat laulu, millega reedele juba varakult hoog sisse lükata! https://tv.delfi.ee/uudised/kroonika/kuula-ingrid-veidenberg-esitab-uues-kuues-loo-saravad-tahed?id=86364869
https://twitter.com/idioteek/status/1263374526987075584
Aasta seksikaim naine on Brigitte Susanne! Vau, milline püss! Palju, palju õnne! 
Aasta seksikaim mees on Eesti kõige kuulsam Jäär, Stefan! Palju õnne, Stefan! 
Teet Margna ja Kristjan Jõekalda said suisa kaks auhinda! Aaasta telesaate ja aasta meelelahutaja tiitel kuulub just neile! Palju õnne! 
Aasta teleseriaali näitleja on Tõnis Niinemets! Palju õnne ja head jäätise nautimist! 
Aasta parima saatejuhi tiitel kuulub Jüri Butšakovile! Palju, palju õnne! Oma muljetest täpsemalt rääkib Butšakov homses Kroonikas. 
https://kroonika.delfi.ee/news/meelelahutusauhinnad/video-esimest-korda-eesti-meelelahutusauhindade-ajaloos-ott-tanak-andis-oma-voidu-edasi-spordirahva-toelisele-tujuhoidjale?id=89997509
Sportliku meelelahutaja auhinna võitnud Ott Tänak soovis oma tiitli kinkida edasi 2. koha võitjale Kalev Kruusile. Palju õnne, Kalev!!! 
sirje.martin.123@gmail.com: Huvitav oleks teada, palju hääli Stenil puudu tuli ? Olin nii tema poolt, arusaadav - kuulan Vikerraadiot !
Aasta parima raadiohääle tiitli võitis Alari Kivisaar! Palju õnne!!!  Oma tunnetest räägib Kivisaar pikemalt ka homses Kroonikas.
Vahur J: Caater! Klassika. Super
Selles artiklis ülalpool jookseb otsestriim!
Aa: Kas siit ei näegi ?
Palju õnne! Parima Eesti filmi tiitel kuulub "Talvele"! 
Saate avanumber andsamblilt Caater ja Mari-Liis, looks "Teine dimensioon"
AASTA SUURIM MEELELAHUTUSAUHINDADE JAGAMINE ON ALANUD! 
Meenuta Itaka ja Stigi teekonda Eesti seksikaimateks! Kas hääletaksid nende poolt ka täna?  https://kroonika.delfi.ee/news/meelelahutusauhinnad/vaata-ja-loe-ikoonide-lugu-2011-itkaka-ja-stig-skoorisid-seksikaima-tiitlid-kokku-rahulate-pere-idubandi-kontole?id=90004809
Synne on juba peaaegu valmis! Tee järele või maksa kinni!!! Nii seksikas, et saame aru, miks ta kolme nominendi seas on!   https://www.instagram.com/p/CAvHz1xJvlM/
Juba varsti! Seda šokolaadi võtaks praegu küll! 
Meenuta, kuidas Tanja ja Uku 10 aastat tagasi Eesti seksikaima tiitli said!https://kroonika.delfi.ee/news/meelelahutusauhinnad/vaata-ja-loe-ikoonide-lugu-200910-tanja-ja-uku-markisid-voitu-eriti-tugeva-seksapiili-laenguga-fotodega?id=89993417
Selleks, et pääseda Kroonikasse, pildista end täna õhtul kodus üles kostüümis, millega oled otsustanud veebi vahendusel auhindade jagamist vaadata. Seejärel lae pilt oma Instagrami ning maini kindlasti meid: @kroonika ja lisa hashtag'id #meelelahutusauhinnad2020 ja #kroonika
Kas see kaaamera ikka töötab, jah? Kindel? No loodame!

Mis on EMA?

Ajakiri Kroonika alustas suurejooneliste staaripidudega juba 1997. aastal. Lillepaviljonis ajaloolise 60 000 tiraažinumbrini jõudmise peol pärjas ajakiri väärika pronkskujuga seksikaimat naist ja meest, algatades traditsiooni, mis on säilinud tänini.

Eesti Meelelahutusauhindade nime all alustati auhindade jagamist 2013. aastal, kui Eesti populaarseima ajakirjaga Kroonika liitus pärast selle sulgemist ajakiri Nädal. Parimate telesaadete ja -sarjade, samuti saatejuhtide valimise traditsiooni algatas 2001. aastal just teleajakiri Nädal. Kroonika jätkas traditsiooni parimate meelelahutajate auhindamisel Eesti Meelelahutusauhindade nime all ja rahva antud häälte põhjal.

Tänase veebisaate aitavad teieni tuua meie head toetajad: jäätisevabrik Balbiino, ilukaupluste kett I.L.U., kommivabrik Kalev, Saaremaa Piimatööstus, Mumm-i šampanja maaletooja Pernod Ricard Estonia, Põhjala Catering, Lydia hotell, Barbora, ABC King ja luksuskosmeetika bränd Bioeffect.

Ingrid Veidenberg kannab saate jooksul kolme erinevat kostüümi, mis on Eesti moekunstnike looming. Esindatud on moefirmad Tiina Talumees Couture, Tallinn Dolls ja Embassy of Fashion.

Veebisaate lavastaja ja stsenarist on näitleja Veiko Tubin ning projektijuht Heili Teder.

Eesti Meelelahutusauhindade hääletusel anti sel aastal kokku üle 440 000 hääle.