29-aastane muusik Ed otsustas eelmiste jõulude ajal, et võtab pärast kahte ja poolt aastat töötamist muusikast pausi. Ta on seda aega hästi ära kasutanud, püüdes koos abikaasa Cherryga pere luua. Koroonaviirusest tingitud karantiin aitas sellele kaasa. Cherry on nüüd raseduse viimases staadiumis, kirjutab The Sun.

Nende sõbrad ütlevad, et neid ei ole viimasel ajal väga palju näha olnud, sest nii Ed kui Cherry on veetnud palju aega nende ühises Suffolki kodus.

Sõbrad ütlesid: "Ed ja Cherry on üliõnnelikud. Nad on põnevil, aga on uudist vaka all hoidnud."

"Karantiin oli hea põhjendus, miks väljas nii palju mitte käia, aga asi hakkab lõppfaasi jõudma ning põnevus muudkui kasvab, seega on nad hakanud ütlema sõpradele ja pereliikmetele. Nad teevad kodus viimaseid muudatusi ja laps peaks sündima suve lõpus."

"Praegu on õnnelikud ajad, nende pered on väga rõõmsad ja ei jõua uut ilmakodanikku ära oodata," ütlesid allikad.

Ed Sheeran ja Cherry Seaborn abiellusid 2019. aastal.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!