"Ma ei taha olla vakka ja ma räägin teile loo sellest, mis juhtus minu, minu peika ja meie seltskonnaga," seisab modelli postituses.

Kyryliuki sõnul polnud ta ainuke naisterahvas, kes turvameeste käest peksa sai, vaid nende seltskonnas oli veel viga saanud kolm neiut ning kakluses osalenud noormehed on ka vigastatud. Modell kirjeldab ka seda, kuidas tal on rünnaku tõttu tekkinud ärevushäired. "Lõpetage vägivald naiste vastu," lisab ta.

Väidetavalt keelduvad Momo Beachi omanikud videosalvestiste üle andmisest politseile ning nemad korrutavad, et tegelikuses ründas Kyryliuki peigmees hoopis modelli.

"See on pöörane, mida nad väidavad. Kõigepealt peksavad minu ja peika läbi ning siis väidavad, et tema lõi hoopis mind. See on uskumatu, kui kaugele nad on võimelised minema, et meid mustata," kirjutas Kyryliuk Instagrami.

Daily Star kirjutab, et noorte turistide kaitseks on välja astunud ka Türgi turismiminister Mehmet Nuri Ersoy. "Ma mõistan hukka koleda sündumse, mis juhtus Çeşmes reede õhtul," ütles Ersoy avalikult ning kinnitas, et sellistel juhtumitel pole kohta turismipiirkondades.

View this post on Instagram

I don’t wanna keep quiet and tell the story what happened to me, my boyfriend and our group. We were attacked by the security of Momo Beach( Çeşme, Turkey). Four girls were punched on the face (including me) and the guys were badly hurt. We gave police detailed reports. We should not turn a blind eye to what happened and stop #stoptheviolenceagainstwomen Sessiz kalmak istemiyorum ve hikayemi bana, erkek arkadaşım ve grubumuza ne olduğunu anlatmak istiyorum. Momo Plajı'nın (Çeşme, Türkiye) güvenliği bize saldırdı. Dört kız (ben dahil) yüzüne yumruk atıldı ve çocuklar kötü yaralandı. Polise ayrıntılı raporlar verdik. Olanlara kör bir göz çevirip durmamalıyız #stoptheviolenceagainstwomen #metoo @momodalyan @milliyetcomtr @hurriyetkelebek @hurriyetcomtr @sabah @takvim Я не хочу молчать и рассказывать историю, что случилось со мной, моим парнем и нашей группой. На нас напала служба безопасности пляжа Момо (Чешме, Турция). Четыре девушки были избиты по лицу (включая меня), и парни сильно пострадали. Мы дали полиции подробные отчеты. Мы не должны закрывать глаза на то, что произошло! #challengeaccepted

A post shared by Daria Kyryliuk (@dariakyryliuk) on