Andreas Lukin (50) on juba aastaid korraldanud elu nõnda, et kui kontserdihooaeg saab Eestis ühele poole, suundub ta sügis- ja talvekuudeks Taisse Phuketile Rawai külla, kus tema käsutada on villa. Andreas ajab seal oma ettevõttega Luki Travel turismiäri – vahendab puhkajatele majutuskohti ja korraldab väljasõite.

"Tais lõpeb turismihooaeg märtsis," sõnab Andreas. "Lõpetasin seekord veebruari keskel ja naasin Eestisse, et alustada kontserdihooaega, mis jäi väga lühikeseks. Vaid kuu aega jõudsin Eestis olla. Enne kui lennuväljad märtsis lukku läksid, oli mul kaks päeva aega mõelda, kas lendan tagasi Taisse või jään Eestisse."

Tellijana saad lugeda ka neid artikleid:

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!