52-aastane Adam Schlesinger võitles kaks nädalat koroonaviirusega, aga pidi kolmapäeva õhtul siiski alla vanduma ja suri, vahendab The Sun.

Adamil on kaks last Sadie ja Claire, aga on lahutatud nende emast Katherine Michelist.

Kuulus rokkar viidi haiglasse märtsis pärast seda, kui tal diagnoositi viirus.

Viimased kaks nädalat oli Adam hingamisaparaadi all ning tugevalt tuimestatud olekus, kuid ei suutnud haigusest taastuda, kinnitab tema advokaat Josh Grier.

Multitalent Adam, kes asutas ka bändi Ivy and Tinted Windows, mängis Fountains of Wayne bändis bassi. Bändi suurimaks hitiks oli "Stay's Mom", mis avaldati 2003. aastal, ja kuigi see ei jõudnud USA TOP 20sse, siis sai sellest hiljem popkultuuri fenomen.

Peale muusikaedetabelis figureerimisele, on Adam nomineeritud ka Oscaritele, Tonydele, Grammydele ja Emmydele.

2018. aastal sai ta viimaks oma auhinna kätte, kui võitis Emmy muusikapala eest sarjas "Crazy Ex-Girlfriend".

Tema Oscari nominatsioon pärineb aastast 1997, kui ta kaaskirjutas muusika Tom Hanksi filmile "That Thing You Do!" Adam sai selle projekti eest ka kuldgloobuse nominatsiooni.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!