MARILYN KERRO, selgeltnägija

Kui veel mõned nädalad tagasi tundsin suurt sisemist rahutust, siis nüüd on see vähenenud ja ma tajun, et aprilli lõpuks peaks olema vähemasti Eestis olukord stabiliseerunud ning haigestumiste tipp on siin lähiajal käes. Kaardidki räägivad, et kui me kuuletume ning peame reeglitest ja eriolukorrast kinni, võiks aprilli keskpaigast alates tulla olukorra mõningast stabiliseerumist. See on tõsine haigus, aga paraku paljud seda ikka ei adu. Siin tuleb mängu karma ehk kui sa teadlikult levitad seda viirust või soovid teistele halba, siis maksad selle eest.
Loe, milliseid signaale andsid kaardid ja tähed varem ning kuidas hoida end!
Oma tarkusi jagavad Marilyn Kerro, Kirsti Timmer, Edda Paukson, šamaan Anu, perekond Seederid ning astroloog Villu Põldma!

Tellijana saad lugeda ka neid artikleid:

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!