Kivistik kirjeldab, millega tegu on: "Ansambel Minu Isa Oli Ausus Ise alustas 1990. aastal esimese prooviga Rakke Lubjatehase suures saalis. Publikuks terjer Pärri ja temaga juhuslikult kaasas olnud Ubi Tombak. Kohal olid kõik 42 liiget. Pärast esimest proovi jäi alles 3 liiget. Teise proovi järel 2 ja nüüd juba 30 aastat on tegutsetud koosseisus Margo Mitt ja Gaute Kivistik."

Kivistiku sõnul proovib ansambel jätkuvalt viljeleda kõiki muusikamaailmas eksisteerivaid suundi ja stiile - seni ei ole muusikakriitikud osanud välja tuua millises stiilis me ennast kodus tunneme. Või kas me üldse midagi tunneme. "Kuna sageli saime me kontserdi käigus publiku käest peksa, alustasime 1996. aastast internetikontsertidega ja esinesime publikule e-kirjade vahendusel," naljatab ta minevikust rääkides.

"Mõned nädalad tagasi jõudsid meieni kuulused, et internetikiirused ja tehnilised võimalused on vahepealsete aastatega oluliselt paranenud ning otsustasime neid kasutada."

Vabatahtliku pääsme saad soetada endale Fienta keskkonnas SIIN!

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!