Kuigi video alguses võib jääda mulje, et näitlejad ei mõista, kui ohtlik praegune olukord on, siis tegelikult on kõik täpselt vastupidi.

Täpselt nii nagu kogu ülejäänud Eesti, ei saa ka nemad teha just seda, mida kõige rohkem armastavad - näidelda. Ja sellel on oma hind - saamata aplausiminutid, jagamata autogrammid, austajate imetluse vähesus. Sellest olenemata rõhutavad teiste seas ka näiteks Ott Sepp, Luule Komissarov, Priit Võigemast, Märt Avandi ja Rasmus Kaljujärv lõbusas võtmes videos, et kodus püsimine on eluliselt oluline kõigile. Ka su riskigrupiealisele lemmiknäitlejale.

Lõbusat, kuid vaieldamatult olulise sõnumiga pöörumist vaata videost ja jaga neile, kel tänini veel pole selge, miks kodus püsida vaja on!

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!