"Mul on elu suurimaid saavutusi mitu! Üks on kindlasti see, et täiskohaga töö kõrvalt suutsin ära lõpetada Tartu ülikooli baka ja et ma 22-aastaselt olin juba saatejuht. Kas teie olite ka 22-aastaselt saatejuht?" kiitles Hunt vastuseks Margnale, kelle sõnul ei pruugi siiski kõik inimesed teada, kes ta on ja millega tegeleb.

"Ma enda vanuse kohta pean ennast väga edukaks!" teatas Hunt enesekindlalt. "Ma ei aja miljoneid taga, aga olen kindel, et see nagunii juhtub kunagi! Ma saan teid kätte seal Kroonika auhindadel," vibutas ta Margna ja Jõekalda suunas näppu, viidates sellele, et asub jahtima edukatele telemeestele jagatud muljetavaldavaid tiitleid.

Raadios, Brigitte blogis, "51 küsimust" veebisaates, erinevates kodumaistes filmides ning sotsiaalmeedias avalikkuse mõjutamisega tegelev Hunt tunnistas ilma mingi valehäbita, et tal on koostööpartnerite valimiseks karmid kriteeriumid ning kõrged hinnad. "Minu hobi on katsetada ilutooteid ja erinevaid elamusi. Kui ma su üldse vastu võtan, siis teenin selle kõigega raha!" hoiatas ta koostööettepanekutega läheneda plaanivaid ettevõtjaid. "I'm keeping myself busy (Mul tegemist jagub toim.)!" teatas praeguseks 56 000 jälgijaga suunamudija.