45 000 eurot maksev iglumaja pidi Gordoni hoovis olema juba sel kevadel, kuid Wandsworthi rajooni nõukogu otsustas, et enne on vaja teha vajalik uuring, kas Ramsay võib majade jaoks eemaldada mõned puud enda aiast. Juunikuus tulid dokumendid, mis panid kuulsa koka plaanid pikaks ajaks pausile, kuid sel neljapäeval sai Ramsayde perekond rõõmustava uudise ning nad saavad juba varsti nautida Eesti sauna mõnusid.

Eelmisel nädalal teatas Iglucrafti juhatuse liige Priit Kallas kinnitas, et Ramsayle toodetud saun asub praegu Viljandimaal Leies ja kuna ehitusloa taotlemine võtab aega, siis on ettevõte otsustanud selle maha müüa. „Eestlastel on unikaalne võimalus osta endale spetsiaalselt Gordon Ramsay jaoks toodetud eksklusiivne iglusaun. Usun, et juba õige pea õnnestub ka ehitusluba saada ja seejärel toodame Inglismaale Cornwalli transportimiseks uue sauna,“ selgitas Kallas.

Idee osta Eesti firmalt iglumaja jõudis tippkokani tema healt sõbralt ja jalgpallurilt David Beckhamilt, kes nägi esimest korda maja tipprežissööri Guy Richie hoovil.