"Ta pani meie poja minu üllatuseks ka Hispaanias kooli," imestab naine. "Ma ei kujutagi ette, kuidas see oli võimalik, sest sellesse kooli sisseastumiseks peab olema mõlema lapsevanema nõusolek."

Anne on teinud nii Eesti, kui ka Hispaania politseile avalduse lapseröövi kohta. Lapse heaolu pärast pole ma tahtnud seda eriti suure kella külge panna," tunnistab naine.

Artikkel refereeritud Õhtulehest.

Jaanuaris teatasid Lohod, et nende abielu on jooksnud karile. Gunnar süüdistas naist selles, et ta on võõrale mehele saatnud poolpaljaid pilte.

"Kui mulle saabuvad sellised toredad pildid, mis saadetud oma armukesele ja mille tema lugupeetud abikaasa leidis oma abikaasa telefonist ning saatis mulle alljärgneva tekstiga, siis tekib ikka küsimus, et miks, milleks ja kuidamoodi peaksin sellise inimesega koos elama ja vaeva nägema ühise ürituse ja vaeva nägema laguneva perekonna kooshoidmisega," kirjutas Gunnar oma Facebooki postituses, mis tänaseks kustutatud. Ta lisas juurde ka sõnumid, mis ta abikaasalt saanud on, kus ta pärib aru, et miks Anne selliseid pilte saadab.

Kroonikaga võttis toona ühendust ka Gunnari postituses süüdistatud mees, kes sõnas: "Gunnari ja Anne lahkumineku põhjus ei saa kindlasti olla seotud mingisuguste piltide saatmisega. Olen Anne Lohot oma elus paar korda näinud. Täiesti meelevaldne ja laimav on mind nimetada tema armukeseks. Mul on kahju, et inimesed ei oska oma kooselu lõpetada ning sellesse segatakse süütud inimesed. Palun mind ja minu perekonda Gunnari ja Anne musta pesu pesemisest eemale jätta."

Peres kasvab peale Ronani veel kaks poega: Artis ja Lucas.