Ed Sheeran Riias
Täna ilmus ka Ed Sheerani uus album "No.6 Collaborations' Project", kuula üle! 
Politsei abistas lahkuvat publikut meeleldi, olgu abi vaja kas tõlkimise või juhistega.
Ja viimased fännid laulsid südamest kaasa! Kroonika tänaseks lõpetab, aitäh kõigile, kes üritusest osaks võtsid! 
Ja hakkabki läbi saama. Viimane laul veel, inimesed juba liiguvad kodu poole!
Sheerani fännid, kellel piletit ei õnnestunud saada, ei anna alla ja kuulavad veidi eemalt!
Huvitav, kas laval ikka on Sheeran? :O (Tõelisel fännil ei ole kunagi riietuse valimisega probleeme) 
Ed Sheeran on laval! Fännid on lausa hullumas! 
Ed saabub kohe lavale! Rahvas on pöördes!
Soojendajad on rahva tõeliselt kuumaks kütnud! 
Lugeja saatis foto kontserdile minevast Jüri Butšakovist!
Tops õlut või siidrit maksab 5 eurot! :O
Kuigi ootamist on palju, siis ID-kaartide kontrollimine ei võtagi tapvalt kaua aega ja järjekorrad püsivad viisakad. Oma piletit oodanud Delfi ajakirjanikule prooviti järjekorras odavamat pääset pähe määrida.
Ajakirjanikud on end mugavalt sisse seadnud, ise viisakalt melust eemal. 
1 sild ületati 10ne minutiga, kuid siis paistis ees veel üks, mis fännide kannatuse katkestas. Viimane vahemaa läbiti jala.
Külastaja: Kontserdipaigas on hetkel väga mõnus - ilm suvine, rahulik rahvas koguneb, on veel ruumi istuda ja lesida. Lahe saareke kontserdipaigaks :)
Kui tülpinud nägudega fännid on 2eurose piletiga trolli pääsenud, ootab ees rohkete peatustega  reis. Kes kunagi tipptunnil Tallinna ühistranspordiga sõitnud on, siis võib selle kahega korrutada. Üle trolli levis ka kuuldus, et lõpus kellegi tervis ei pidanud vastu ja vett on vaja.
Lavaesine on juba fänne tihedalt täis! 
Parklast Edini pääseb vaid trolliga, mille järjekorras fännid taas ootama peavad. 
2 põllutäit autosid, millest suurem enamus tundub olema EST numbrimärgiga. 
Ummikud aina kasvavad. Waze'i andmetel läbib 6km 24 minutit. 
https://twitter.com/Commando_Ops/status/1149668782593339392
Fännid jõudsid bussidega kohale! 
https://twitter.com/Mad_Klauss/status/1149559783554314241
Kägu: Liiklus maanteel on tõesti muljet avaldav... Saaremaa praamilt tulles saab saba vähemalt üks hetk otsa, siin lootust pole.
Lätis teel Riiga on avarii teinud kolm Eesti numbrimärkidega sõidukit! 
http://www.delfi.ee/article.php?id=86819489

Briti laulja ning laulukirjutaja Ed Sheeran on hetkel liialdamata number üks artist kogu maailmas. Tema kolmas stuudialbum “÷ (Divide)” oli 2017. aasta enimmüüdud album ning jõudis multiplaatina staatusesse lausa 36-s riigis. Albumilt päris megahitt “Shape of You” oli enimmüüdud singel ning saavutas multiplaatina staatuse 32-s riigis. Tänaseks päevaks on albumit müüdud üle 15,8 miljoni koopia ning hittsinglid “Shape of You”, “Castle on the Hill”, “Galway Girl”, “Perfect” ja “Happier” kõlavad raadiotes ja rõõmustavad fänne üle kogu maailma.

Loomulikult on ülipopulaarsed ka Ed Sheerani kontserdid. “÷ (Divide)” tuur lööb järjest publikurekordeid ning korraldatakse palju lisakontserte. Näiteks müüdi Iirimaal seitsmele kontserdile 300 000 piletit vaid ühe tunniga. Varssavi kaks kontserti müüdi välja paari tunniga, aasta aega enne kontsertide toimumist. Ning Austraalias ja Uus-Meremaal käis Sheeranit kuulamas üle miljoni inimese, mis on selle regiooni publikurekord.

Ed Sheerani 12. juuli kontsert Riias on lausa minifestival, sest lisaks Edile astuvad lavale veel kaks suurepärast artisti. Nendeks on briti laulja/laulukirjutaja James Bay ning Rootsi pop-sensatsioon Zara Larsson. Piletid kontserdile on müügil ainult Piletilevi veebipoes.