Tema arvab, et seadused võiksid olla võib-olla teistmoodi. "Meil on nii paika pandud, millal võib öösel lärmi teha. Sa ei tea enam neid kellaaegu, need ei jää enam meelde – see on mingi 10.45 ja 9.43," ütleb Roosileht.

"Mida rohkem on seadusi, seda raskem on neid täita, sest sa ei mäleta neid," lisas ta.

Artikkel refereeritud Õhtulehest.

Pühapäeva õhtul kella 17.30 paiku sai politsei teate Tallinnas kahtlase sõidustiiliga autost, mis vajus liikluses ühest reast teise ja pidurdas järsult.

Politsei patrull asus autole jälile ning Koidula ja Faehlmanni tänava ristis blokeeriti mehe teekond. Politseinikud selgitasid välja, et roolis olnud 59-aastane mees oli joobes. Autojuhiks oli tuntud raadiohääl ja DJ Allan Roosileht.

Pea pool tundi peale kinnipidamist teisaldati Roosilehe sõiduvahend. Põhja prefektuuri pressiesindaja Kerly Virk kinnitas Delfile, et juhi joove oli kriminaalne ehk vähemalt 1,5 promilli. Roosileht pidi öö veetma kainestusmajas ja ta pääses vabadusse esmaspäeva pärastlõunal.

Teisipäeval pidi raadiohääl ilmuma kohtusse, kus üllatuslikult jäeti talle load kätte ja Roosilehe karistuseks jäi ainult pooleteise aasta pikkune katseaeg.