2018 aasta tundub, et on 2 Quick Starti aasta. Ansambel esineb paljudel avalikel ja ettevõtete üritusel, aga suurim ja võimsam ülesastumine saab toimuda siiski suurel laval tuhandete fännidega.

"Tuleb tunnistada, et ootusärevust on kindlasti juba pisitasa tunda. Üheksakümnendatel, kui olid väga populaarsed ja uudsed suvised kontsertuurid, siis oli ka väga palju inimesi Lauluväljaku laulukaare all, kuid see polnud päris meie soolokontsert, seega ilmselt küll on tegemist bändi suurima kontserdiga," on Paulus ootusärev.

"Mulle tundub, et me oleme selleks kontserdiks nii valmis kui olla saab ja sellest tuleb fantastiline õhtu, täis erinevaid emotsioone ja mälestusi, mida kogetud selle 25 aasta jooksul," lisab ta.

Neljapäeval, 20. detsembril 2018 astub 2 Quick Start Saku suurhalli lavale oma tegutsemisajaloo suurimas koosseisus ning esitusele tulevad kõik tuntumad tantsuhitid ja akustilised versioonid. Peale selle on ansamblil varuks üllatusi. See on tõeliselt ainukordne kontsert, mida lihtsalt peab nägema!

Osta pilet SIIT.

Kontserdi korraldab Ekspress Meedia.