Lõplike punktide selgudes jäid Lauri Liiv ning Ott Lepland viiki, ent saate reeglid näevad ette, et sellisel juhul saab võidu see, kel juba on rohkem võite. Kuna sellegi alusel võitja selgitamine aga võimalik hooaja alguses veel polnud, jäi reeglistiku järgi otsustamine žürii esimehe Olav Osolini kätesse. Et mitte sellist vastutust võtta endale, jättis ta võitja selgitamise aga juhuse hooleks ning viskas kulli ja kirja, mille tulemusel sai saatevõidu ja 1000 eurot heategevusraha Lauri Liiv, kes raha Kiusamisvabale koolile annetas.

Kohtunikeks olid sel korral särav Tanja Mihhailova-Saar, teravkeelne Olav Osolin ning külaliskohtunikeks imekaunis Eda-Ines Etti ja humoorikas Mart Juur.

Otseblogis rääkis kaasa ka Birgit Sarrap, kes tõdes, et tema isegi tõsine ema naeris pisarateni Sepo etteastet vaadates: “Ma ei oska lihtsalt mitte midagi öelda. Sepo on ikka uskumatu! Aitäh nende naerukrampide eest! Mulle meeldis "vormikas, pahur Birgit" väga! Nii et polnud Sepol vaja vabandada midagi, super paroodia.”

Ott Lepland juhib pärast 3. saadet tabeliseisu 155 punktiga, tema kannul on Lauri Liiv 122 punktiga, Sepo 114 punktiga ja Saara 113 punktiga. Tabeli teises pooles on Marta 88 punktiga, Nele-Liisil on 84 punkti, Liisil 82 ja Tanelil 81.

Järgmisel pühapäeval on valmis osalejad aga tabeliseisu pea peale pöörama, sest ekraanile tuuakse paljud popstaarid ja vanad lemmikud. Tanel Padar muutub paljude eestlaste lemmikuks Artur Rinneks ja Marta Laan hakkab räppima Aropina. Huumorit hakkab kõvasti saama, sest Ott Lepland asub puusi liigutama Shakirana ning Nele-Liis Vaiksoo toob pisara silma imekauni etteastega filmist „Maailma suurim showmees“ ja muutub Jenny Lindiks. Liis Lemsalust saab SIA, Lauri Liivist Judy Dench ja Saara Kadakust Tony Basil. Sepo hakkab rahvast naerutama A-rühma kangelase Mr. T-na. Laval näeb ka võluvaid TTÜ tantsutüdrukuid.

Räägi igal pühapäeval 19.30-22.30 telekat vaadates kaasa Kroonika otseblogis vajutades veidi allpool lahtrile "Kirjuta kommentaar", vaata pilte ning loe sedagi, mis telgitagustes toimus! Veedame koos pühapäevaõhtud täis nalja ja muusikat! Blogisse jõuavad ka valitud säutsud Twitterist, millel hashtäg #snkt.

SNKT 2018 3. saade
Merje Merdik: Täname Birgitit ja lugejaid, kes kaasa rääkisid ning lubame, et juba järgmisel pühapäeval naerame taas!
Merje Merdik: Mis Lauri meile pärast võitu rääkis, näed siit: https://kroonika.delfi.ee/news/sunagu/video-voitja-lauri-liiv-sultsi-paroodiast-ja-koolikiusamisest-kui-uhiskonnas-on-viha-ohutamist-kajastub-see-ka-lastes?id=84056342
Merje Merdik: https://twitter.com/EvaMMV/status/1054088563044818945
Merje Merdik: Järgmisel pühapäeval on osalejad valmis vist küll tabeliseisu pea peale pöörama, sest ekraanile tuuakse paljud popstaarid ja vanad lemmikud. Tanel Padar muutub paljude eestlaste lemmikuks Artur Rinneks ja Marta Laan hakkab räppima Aropina. Huumorit hakkab kõvasti saama, sest Ott Lepland asub puusi liigutama Shakirana ning Nele-Liis Vaiksoo toob pisara silma imekauni etteastega filmist „Maailma suurim showmees“ ja muutub Jenny Lindiks. Liis Lemsalust saab SIA, Lauri Liivist Judy Dench ja Saara Kadakust Tony Basil. Sepo hakkab rahvast naerutama A-rühma kangelase Mr. T-na.
Merje Merdik: Jäid millestki ilma või tahad uuesti vaadata, kas oli ikka nii naljakas, kui tundus esimesel vaatamisel? Ole lahke! https://kroonika.delfi.ee/news/sunagu/vaata-taas-lauri-sults-liiv-saara-turner-kadak-ning-koik-teised-3-naosaate-etteasted-uheskoos?id=84056324
Merje Merdik: Palju õnne, Lauri!
Merje Merdik: https://twitter.com/riina_re/status/1054084184480927744
Merje Merdik: https://twitter.com/HertWasHere/status/1054079267275988992
Merje Merdik: https://twitter.com/YokoAlender/status/1054079134991826944
Merje Merdik: Nonii! Ongi etteasted vaadatud tänaseks! On aeg oodata punkte, et teada saada, kes võidab 3. saate!
Birgit Sarrap: Vokaalselt võimas esitus tänase ägeda saate lõppu! Aitäh kõigile kommenteerijatele ja artistidele, küll on ikka tore saade! Head õhtut! :)
Vello: Sepo oli väga kõva, samas meeldis Lauri Liiv, kes tegi Sultsi, väga hästi tegi järgi, minu Lugupidamine!!!
Merje Merdik: Milline naine! Milline attitude!
Merje Merdik: Selline on paljude nägu umbes 10 tunni pärast, kui nad mõistavad, et on esmaspäeva hommik...
Merje Merdik: https://twitter.com/merikesarapuu/status/1054074713448857600
Merje Merdik: https://twitter.com/marismasha/status/1054071301978120193
Merje Merdik: "Kes ma olen", "Siin ma olen", "Kõigest Koolipapa", "Sõnumikandja" on albumid, millel kõlab Sultsi loodud muusika! Lausa neli plaati!
Merje Merdik: Kurjakuulutav pilk ja kurjakuulutavalt 13 last kooris... Päris ehe!
Birgit Sarrap: Lauri vist laulab liiga hästi? Ja hirmuäratav on tõesti :D
Merje Merdik: Need silmad! Loodame, et saate ikka öösel magada!
Merje Merdik: Selleks, et saada rohkem juukseid, on tarvis olemasolevad peita esmalt
Merje Merdik: Fännipilti ka!
Merje Merdik: Lava taga etteaste eel ringi tuterdades tõdes ka Padar veidi murelikult: "Siit läheb hüppeliiges!” Õnneks ei läinud ja nende isegi kohtunike kiidetud säärte vormimine saab kenasti trennisaalis ja ratta seljas jätkuda tal.
Merje Merdik: Jälle jõuame samasse kohta! Nii mõnigi naine kadestab ilmselt Taneli jalgu (iga kord kui ta on naine)! Rinnapartii kõrgus maast on muidugi... Lennoxile eakohane ehk :)
Birgit Sarrap: Hehe Taneli silmad ja jalad - 10 punkti :D
Merje Merdik: Milline naine!
Merje Merdik: Tere Kaja! On tõesti andekad! Ma siiani jahmunud Oti etteastest!
Kaja Must: No on andekad ahvijad! Naudin täiega.
Merje Merdik: https://twitter.com/merikesarapuu/status/1054065847466106885
Merje Merdik: Tanja teab, et ilusate tüdrukutega tasub pilti teha!
Merje Merdik: Kivi kukkus meie kapsaaeda nüüd lausa tuhandete silme all, aga peame siinkohal ütlema ka kohe, et oleme kõigi osapoolte ees eksituse pärast ka vabandanud ning loo kõikvõimalikest veebiavarustest eemaldanud!
Birgit Sarrap: No see oli küll vist Oti parim etteaste..sellist vokaali keegi teine ei suudaks küll Eestis teha :) Aplaus! Ja Oti "natuke üle võlli" parodeerimine oli ka ilusti olemas, nii et väga lahe ikka :)
Merje Merdik: See lõikab küll läbi luu, liha ja isegi tuimema kodaniku südame...
Merje Merdik: Vau! Ott! VAU! See vokaal...
Merje Merdik: Getter, Raivo E. Tamm ning Liis Lemsalu on teinud varem Michael Jacksonit, Kaire Vilgats aga Janet Jacksonit! Ootame Oti versiooni! Nina juba paistab!
Merje Merdik: Känd ei kuku Kännust kaugele!
Merje Merdik: https://twitter.com/merikesarapuu/status/1054063125471944704
Birgit Sarrap: Õnneks ma banaane väga ei armasta :D Aga Marta oli muidugi äge ;)
Merje Merdik: Milline rõõmus energia! Ei tea, palju banaane selle saavutamiseks sööma peaks?
Merje Merdik: Paljud ehk ei teagi, et Siiri Känd on Jim ja Sandra Ashilevi ema!
Merje Merdik: Muide, Siiri Känd vaatab seda etteastet otse saalist ja esireast! Martal on eriline pinge peal ilmselt!
Merje Merdik: Lumumba & The Sun feat. 5G kommenteerib blogi kommentaariumis: Läbi ajaloo parim saade ! Täielik koom.
Birgit Sarrap: Jaa ma olen maal vanemate juures kogu perega ja ütleme nii,et nii kõva naeru siin majas kuulnud vist polegi :D Isegi mu korralik ema naeris pisarateni :P Nii et polnud Sepol vaja vabandada midagi, super paroodia ;) Nele-Liis on muidugi uskumatu iga saade..nii täpsed ja puhtad ja vaimukad etteasted, täna järjekordselt! Superäge Nele-Liis!
Merje Merdik: Ja nüüd eriti südantlõhestavalt kõik naised koos: "Let mi bi jor hiiirõu...."
Merje Merdik: Kes see ikka sind rohkem armastab kui sina ise! ? Ei keegi!
Merje Merdik: Kõhukinnisus enne "Herot" ehk Enrique pidev häda-nägu harjutamisel grimmitoas
Merje Merdik: Birgit, su sugulaste ees just vabandati, ja ma tean, et sa vist veetsid täna nendega ka just aega koos. Mida teised arvasid? Ja kas su lapsed ka seda nägid praegu?
Birgit Sarrap: Ma ei oska lihtsalt mitte midagi öelda :D :D :D Sepo on ikka uskumatu! Aitäh nende naerukrampide eest Sepo! Mulle meeldis "vormikas,pahur Birgit" väga! :D
Merje Merdik: Ma tean, et sa tead, et...Birgit tegelikult nii ei vehi päris!
Merje Merdik: Birgit vist naerab alles! Mõistame täitsa! :) Ja loodame siiralt, et ei nuta!
Merje Merdik: See ongi tõeline paroodia! Pihta ei lähe miski, aga naljakas on ikka!
Merje Merdik: Nonii! Vuriseme aga lavale ja... vaatame, mis juhtub!
Merje Merdik: Märdi hoiatus annab aimdust, et sellest saab tulla vaid üks väga humoorikas number ja tean paljastada, et see on minu isiklik kolme saate lemmik seni lausa. Birgit, ära palun enne etteastet midagi söö ega joo, sest kardan, et võid kurku tõmmata! :)
Merje Merdik: Ma võin eksida, aga kui see paus läbi saab, algabki vist Sepo etteaste Birgitina!
Merje Merdik: https://twitter.com/RosenbergSille/status/1054051270275809280
Merje Merdik: Pean tõdema, et mina näiteks võileiba reklaamipausi ajal tegema ei lähe. Istun Delfi toimetuses suure teleri ees ja naudin hoopis salsa-maitselisi pähkleid saate kõrvale. Loodan ka, et mõni etteaste nii ootamatu pole, et pähkel kurku jääb! :)
Merje Merdik: Donna Lewise häält tabas ta küll imeliselt!
Birgit Sarrap: Liis oli eriti nunnu :) Ja hääl väga täpne! :)
Merje Merdik: Liis "Donna Lewis" Lemsalu
Merje Merdik: Liisilikku armsust ei peida ka kohevaima paruka alla!
Merje Merdik: Kes soovib Inest koos Taukariga laval näha enne uut aastat, peaks kiikama nüüd siia! https://www.piletilevi.ee/est/piletid/kogupere/muusika-ja-teater/aastalopu-tahed-ines--karl-erik-taukar-60163/
Merje Merdik: Kas sa tead kedagi, kes on pühapäeval sama reibas kui Avandi? Meie küll mitte! Tema energiast tahaks osakese esmaspäeva kaasa võtta!
Merje Merdik: Nonii! 4 minutit saateni on paras aeg meenutada, milline Märt Sultsi originaalesitus loost "Lootus" välja nägi ja kuidas kõlas! https://www.youtube.com/watch?v=rWDqGT5VuAY
Merje Merdik: Tina Turnerit on saates üpris unustamatult teinud juba Tanel Padar! Vaatame, kuidas Saaral see täna õnnestub ka! Privaattantsija ehk üks väga võimas lugu on ootamas ees! https://www.youtube.com/watch?v=d4QnalIHlVc
Merje Merdik: Selle looga astub meie ette täna Marta Laan! Käsi püsti, kes praegu banaani sööb? https://www.youtube.com/watch?v=iRw0_Dv25KU
Merje Merdik: Tere Birgit! Hirmus tore, et võimaluse kaasa rääkida leidsid! Kutsun siinkohal üles ka su austajaid jutustama siinsamas, et koos sinuga naerda...või naerupisaraid valada!
Birgit Sarrap: Tere sõbrad, suur heameel on ka tänase saate vältel teiega siin kaasa rääkida ja muljetada! Eriti suure huvi ja hirmuga ootan muidugi Sepo etteastet! :)
Merje Merdik: Selle rolli siis saab täna Sepo ja ilmselt saate otse siitsamast lugeda, milliseid tundeid see Birgitis endas tekitab! https://www.youtube.com/watch?v=rN872H0aK2c
Merje Merdik: Hiljuti tähistas Birgit oma 30. juubelit ning tegime temaga vahva intervjuu! Vaata üle, et aeg saateni kiiremini kulgeks! https://kroonika.delfi.ee/news/inimesed/video-pitsrinnahoidja-parim-sober-ja-alastipildid-kas-birgit-sarrapil-on-30-saades-need-koik-olemas?id=83773989
Merje Merdik: Avapildil, sa pead silmas? Tõesti, nii imelik kui see poleks, veidi sarnasusi on!
Ma: Täitsa Birgit ju.
Merje Merdik: Kui sageli jäljendatakse näosaates loo kuulsaid videoid, siis sel korral on ette võetud hoopis Oti poolt Michael Jacksoni kontsertesinemine 1997. aastast Münchenis: https://www.youtube.com/watch?v=mHhrZxLWOHc
Merje Merdik: Need kingad, millesse Tanel Padar täna astuma peab on suured ja mis peamine kontsaga! Meenutades varasemaid Taneli naiseks-kehastumisi jääb üle vaid oodata, millega ta sel korral üllatab! https://www.youtube.com/watch?v=NSkboTTTmpg
Merje Merdik: Tere, armas lugeja! Peab tõdema, et Sepo on ka meie poolt siin toimetuses üks oodatuimaid täna!
eid_152b3123561376: Ootan huviga Sepo Seemani etteasted! Sepo pane täiega!!!
Merje Merdik: See on samuti tõleine hitt ja täna kuuleme seda Liis Lemsalu ettekandes. https://www.youtube.com/watch?v=hdydipoUjkw
Merje Merdik: Nele-Liis Vaiksoo igatahes püüab täna seda hurmurit jäljendada. "Hero" kõlas 17 aastat tagasi küll vist iga noore Eesti neiu plaadimängijas ning sõnad olid piinlikult täpselt peas ning mis seal salata, on ka täna veel ilmselt. https://www.youtube.com/watch?v=koJlIGDImiU
Merje Merdik: Tere kõigile! On aeg alustada sel hooajal juba 3. näosaatega peagi. Kehastatavate nimekirja vaadates tundub, et tuleb igatahes väga vahva pühapäeva õhtu taas! Kui sama arvad, lülita teler 19.30 TV3 peale ning oma emotsioone jaga siinsamas meiega! Enne saadet näitame teile kõiki originaalvideoid, et saateks hea ülevaade oleks ning sootuks kergem juba võrrelda, kas on jäljendatud originaali või tehtud sellest üle võlli paroodia.