Möödunud nädalal teatas Jael sotsiaalmeedia vahendusel, et tal diagnoositi rinnavähk. Ameerikas on alanud rinnavähi teadlikkuse kuu ja juba 2. oktoobril diagnoositi naisel neljandas staadiumis rinnavähk. "See on agressiivselt levinud läbi mu keda ja see on ravimatu," sõnas Strauss.

"Ravi võib venitada minu eluiga pikemaks kui arstide poolt diagnoositud "mõned kuud". Ma ei taha surra. Vajan samasugust ime nagu aastal 2013," kirjutab Jael. Ravikulude katmiseks on Straussi sõbrad üles pannud GoFundMe lehe. Jael on alustanud juba keemiaravi, kuid selle tulemus pole kindel. Vaid kolme päevaga koguti naise toetuseks üle 7200 dollari.

Jael Strauss osales USA modellisaate 8. hooajas. Juba saate ajal paistis ta silma pahelisusega. Rentslisse vajunud kaunitarile said saatuslikuks metamfetamiin ja teised kanged meelemürgid. 6 aastaga töötuks, kodutuks, hambutuks ja näotuks muutunud Jael paljastas 2012. aastal Dr. Phili südame puistamise saates, et keeldub abist ega vaja kellegi kaastunnet, kuid tunnistas samas, et on võitlust narkootikumidega juba peaaegu kaotamas.

Narkomaanist sõpradega lävis Jael juba tippmodelli saate ajal ning 2007.aastal eetris olnud hooaja mitmes episoodis rääkis ta leinast, mis valdab teda sõbra surma tõttu, kes lahkus siit ilmast üledoosi tagajärjel.

View this post on Instagram

Date night with mines☠️

A post shared by Jael Strauss (@eureka.secrets) on