Üles astuvad tuntud Instagrami influencer’id ehk eesti keeles mõjutajad, kes avavad meile Instagrami telgitaguseid, tutvustavad uusi trende turunduses ning annavad näpunäiteid nii tulevastel influencer’itele kui ka nendega koostööd teha soovivatele brändidele. Kõigil osalejatel avaneb võimalus õppida reaalsetest edulugudest, kuidas mitmekordistada jälgijate arvu, luua huvitavat sisu ja teha tulemuslikku koostööd brändidega.

“Eestis elava venelasena tunnen, et Eesti on turismi sihtkohana ainulaadne ja tahan aidata Instagrami Konverentsiga tuua Eestile rohkem rahvusvahelist tähelepanu koondades mõjuvõimsaimad rahva arvamusliidrid Tallinnasse konverentsile. Sel aastal teeme esimese pilootprojekti, aga järgmistel aastatel on plaanis asi veel suuremalt ette võtta,” selgitab konverentsi peakorraldaja Ruslan Gogin.

Üritusele tasub tulla kõikidel ettevõtete ja turundusagentuuride esindajatel ning praegustel ja tulevastel influencer’itel. Kohale tulnud esinejad jagavad teadmisi, kuidas paremini läbi Instagrami uusi kliente värvata ning luua toimiv sotsiaalturundusplaan, et investeeringud teeniksid just Teid ja Teie ettevõtmist. Näited saavad olema reaalsest elust, seega on konverents sobiv põhimõtteliselt igale ettevõttele ja digiturundajale.

Instagrami konverents on 13. ja 14. oktoobril Tallinnas toimuv üritus, kus Eesti, Läti ja Venemaa suurimad sotsiaalmeedia mõjutajad jagavad näpunäiteid teemadel: ​milline on Instagrami ja influencer’ite roll turunduse tulevikus; koostöö brändidega ja kuidas luua sisu, mis jälgijaid kaasaks; kuidas luua Instagramis oma bränd ja muuta see reaalselt maailmas müüvaks tooteks; Instagrami roll läbi Youtuberi silmade. Kuidas kaasata jälgijaid läbi mitme kanali.

Koverentsil astuvad üles: Sergei Kosenko Moskvast (üle 1 miljoni Instagrami jälgija), Irina Averbakh (500 000 Instagrami jälgijat), Victoria Villig (37 000 Instagrami jälgijat), Paljas Porgand (36 000 Instagrami jälgijat), Martti Hallik (34 700 Instagrami jälgijat), Grete Paia (32 200 Instagrami jälgijat) ja Maija Armaneva Lätist (27 000 Instagrami jälgijat).

Eesti konverentsi kavaga saab tutvuda ürituse lehel ja Facebookis. Vene konverentsi kavaga saab tutvuda ürituse lehel.