Esimesest finaalsaatest langes välja Hele-Mai Mängel, teisest Rauno Gutman, kolmandast Anette Maria Rennit, neljandast Jennifer Marisse Cohenm, viiendast Carlos Ukareda ja kuuendast Jaagup Tuisk. Saates jätkavad võistlemist Uudo Sepp, Sissi Nylia Benita ja Merilin Mälk.

Loe kohtunike kommentaare blogist!
EOS 7. finaalsaade
Marianne Ubaleht, Toimetaja: Helis esitab uuesti Mahavoki loo "On läinud aastad".
Marianne Ubaleht, Toimetaja: Saatest lahkub Helis Järvepere-Luik.
Marianne Ubaleht, Toimetaja: Uudo jätkab saates, Helis peab astuma Merilini kõrvale.
Marianne Ubaleht, Toimetaja: Merilin Mälk peab astuma lava ette, ta ei ole saanud piisavalt hääli.
Marianne Ubaleht, Toimetaja: Saates jätkab Sissi!
Marianne Ubaleht, Toimetaja: Koit Toome arvab samuti, et Helisele jääb tänane saade viimaseks.
Marianne Ubaleht, Toimetaja: Ines arvab, et koju võib minna Helis.
Marianne Ubaleht, Toimetaja: Mihkel hindab tugevaimaks Sissit ja väljalangejaks ennustab Helist.
Marianne Ubaleht, Toimetaja: Delfi Publiku lugejad hääletavad tänaseks lahkujaks Helise. Kes tegelikult saatest välja langeb, selgub umbes kümne ajal.
Marianne Ubaleht, Toimetaja: Kõik tänased laulud on lauldud. Telefoninumbrid on: Helis Järvepere-Luik 900 73 01 Merilin Mälk 900 73 02 Sissi Nylia Benita 900 73 03 Uudo Sepp 900 73 04
Egert Pärna, Kroonika: Koit: "Kui sa laulad, siis publik jääb sind kuulama. Enamasti kui keegi laulab, siis pool läheb mööda. See, et seda lugu nii laulda, selleks peab sees olema väga palju muusikat. Kift esitus oli, aitäh."
Marianne Ubaleht, Toimetaja: Mihkel Raud: "Jaa Uudo, ma jäin sarnaselt Koidule sõnu kuulama. Ja see sõna on "võta", seal on õ-täht sees. Üldiselt on niisugune lugu, et sind on üritatud Eesti lauljatega võrrelda. Et oled nagu Ivo Linna ja on võrreldud Tarmo Pihlapiga, mina võrdlesin Boris Lehtlaanega. Aga sa oled nagu Toomas Lunge, kes on ka nii hea inimene, et pole kunagi sääskegi tapnud. Väga tubli oled, Uudo!"
Egert Pärna, Kroonika: Ines: "Rahvale igatahes meeldis. Mulle ka. Ott Lepland peab värisema, iga saatega lähevad need noodid sul pikemaks. Su esituses oli väga palju ilusaid momente. Sa olid asja juures ja mõtlesid selle peale, mida laulad."
Marianne Ubaleht, Toimetaja: See on ikka omajagu hämmastav, kuidas Uudo vahetab karakterit maapoisist Ott Leplandiks ja vastupidi tagasi. On ikka äge vaadata küll.
Egert Pärna, Kroonika: Koit: "Kõik on juba öeldud. Sa näed fantastiliselt hea välja. Minu jaoks oli see lugu natukene liiga ühtlane, oleks võinud kergelt kõrgemalt laulda kohati. Et lõpus kuhugile edasi läinud, et oleks mingi kulminatsioon tulnud."
Egert Pärna, Kroonika: Ines: "Ma jäin mõtlema, kas ma olen sind varem kuulnud laulmas eesti keeles. Vist ei ole, selles mõttes oli väga põnev kuulata. See kõlab sinu esituses väga kenasti. Sa näitasid teist külge. Kahjuks on need lood nii lühikseks lõigatud siin saates, oleks tahtnud pikemalt. Sa oled laval väga veenev."
Marianne Ubaleht, Toimetaja: Nüüd on teie ees tänase õhtu viimane etteaste. Uudo Sepp esitab Justamendi loo “Tõuse üles ja läheme ära”.
Marianne Ubaleht, Toimetaja: Mihkel Raud: "No lõpuks ometi õnnestub mul sinu kallal vinguda, aga mitte esituse kallal. Demonstreerisid järjekordselt, et võimsaks esituseks pole vaja kiljuda. Mille kallal ma vingun, on see, et kui öeldakse vali eestikeelne laul, sis valitakse lugu, nagu kedagi maetakse. Ma lootsin, et sa valid vähe pumpsuvama loo. On veel laule, ma lootsin, et sa valid purakama loo, nagu eelmise ringi lugu oli. Aga esitus oli fantastiline, ma tänan sind."
Marianne Ubaleht, Toimetaja: Kas asi on selles, et ma olen kuninglikust pulmast üleväsinud, aga see etteaste muudab mindki väga emotsionaalseks.
Marianne Ubaleht, Toimetaja: Sissi Nylia Benita võtab ette superstaarisaate võitja Ott Leplandi laulu “Võitmatu”.
Egert Pärna, Kroonika: Koit: "Ma mõtlesin selle loo ajal, et tegelikult oli kõik ilus. Natukene tundus, mida ma sinu puhul pole pannud tähele varem, et sa oled väsinud. Kohati kõrgeks jäid mingid kohad. Väga ilus loovalik, kõik need kõrged noodid olid väga ilusad."
Marianne Ubaleht, Toimetaja: Mihkel Raud: "Täna on huvitav saade, et ma pean Koidu ja Inese lemmikuid nende eest kaitsma. Minuarust on seda agressiivsust ja jõulisust olnud alati gramm liiga palju, aga täna oli just parajalt. Jumal tänatud, et sa ei hakkanud rusikatega vehkima. Väga sümpaatne etteaste. Koit hakkab ära väsima, mulle tundub. Ilusad noodid olid ja tervikuna oli väga kena."
Egert Pärna, Kroonika: Ines: "Poisid on palju tarka juttu rääkinud, ega mul midagi lisada ei ole. Mulle meeldis, et sa said näidata oma rahulikumat poolt. Siin oli sellist dünaamikat, väga tubli oled!"
Marianne Ubaleht, Toimetaja: Hea on näha Merilini uuest küljest, laulmas rahulikumalt ja mis ma oskan öelda. Ta toimib lauljana ka ilma lavaltoimuva mölluta väga intensiivselt.
Egert Pärna, Kroonika: Koit: "Fantastiliselt ilus laul. Kuigi mulle tihti meeldivad teistsugused seaded, siis selle loo puhul oleks ehk lahe olnud, kui poole pealt oleks bänd sisse tulnud. Mis mulle puudu jäi: mõned kohtad ei olnud veenvad. Oleks sa näiteks võinud võtta teise helistiku ja oleks parem olnud. Aga sa tead endiselt, et su hääl meeldib mulle väga."
Marianne Ubaleht, Toimetaja: Nüüd astub lavale Merilin Mälk, kes laulab ka superstaarisaates osalenud Rosanna Lintsi pala “Tuli aknas”.
Marianne Ubaleht, Toimetaja: Mihkel Raud: "Koit ütles, et selle loo autor istub tema kõrval. Tema kõrval istub Ines, kes ei ole selle loo autor. Heini Vaikmaa, daamid ja härrad! Ma olen teistega nõus, sinu esituses oli ilusaid hetki!"
Egert Pärna, Kroonika: Ines: "Helis, küll sul on ilus hääl. See on väga ilus ja tuntud lugu, te olite vist koostöös bändiga leidnud sellise õhulisema versiooni. Sul on väga palju sees."
Marianne Ubaleht, Toimetaja: Rahva seas istub ka Mahavoki bändiliige Heini Vaikmaa, keda kaamerapilt hetkeks ka näitas.
Marianne Ubaleht, Toimetaja: Helis Järvepere-Luik laulab Mahavoki loo “On läinud aastad“. Mahavoki laulja Kare Kauksi tütar Ketter Orav jõudis käesoleval hooajal stuudiovoorudesse. Sama lugu on esitanud ka näiteks WAF-koor. Nende esituses soleeris toona veel tundmatu laulja Ott Lepland. https://www.youtube.com/watch?v=7nMq0OAEfPo
Egert Pärna, Kroonika: Koit: "See stiil pole päris sinu teetass. Sa tead kuidas ma sulle pöialt hoian. Mind natukene häiris see, et sa jäid veidi mustaks ja madalaks. Mul juhtub sinu puhul seda harva, et mõte läks uitama. Igal juhul, sa meeldid mulle nagunii."
Marianne Ubaleht, Toimetaja: Tantsulugude voor on nüüd läbi ning edasi läheb teine voor, mille teemaks on eestikeelsed laulud.
Marianne Ubaleht, Toimetaja: "Kas ma pean nüüd Uudot kaitsma hakkama? Mis sa kiusad nüüd inimest? Kas isa on vaja nüüd lavale tuua?" torkab Mihkel Raud Koit Toome kommentaaridele vahele.
Egert Pärna, Kroonika: Ines: "Ütleme nii, et selle tantsumuusika puhul peab veel žanreid kompama, et mis sulle sobib. Tantsijad olid sul väga head."
Marianne Ubaleht, Toimetaja: Mihkel Raud: "Uudo, sul on tutske isa ja ta istub mu kõrval. Ma ei ole oma kommentaarides ülearu vaba, kunagi ei tea, mis võib juhtuda. Aga pole ka põhjust end sinu esinemise puhul negatiivselt väljendada. Tore on näha, et sa oled omandanud lavalise kohaloleku. Ei pea tingimata spagaati viskama või jalga kaelataha väänata, aga vähem on rohkem. Mis seal ikka, järgmine pühapäev näeme saates, siis jälle Saku suurhall ja nii ta läheb!"
Marianne Ubaleht, Toimetaja: Uudol on täna pisut nagu Koit Toome vaib. On näha, et ta väga naudib praegust etteastet!
Marianne Ubaleht, Toimetaja: Kohe pärast Sissit astub lavale Uudo Sepp, kes esitab Dua Lipa lugu “New Rules”. See on kusjuures Power Hit Radio saatejuhi Brigitte Susanne Hundi üks lemmiklugusid. Tervitused Brigittele!
Egert Pärna, Kroonika: Koit: "Te olete juba meie elu suhteliselt kergeks teinud, siin ei ole midagi norida enam. See oli väga hea. Sa näed ülikift välja. Oli super vaadata, kui vaba sa laval oled. Aitäh!"
Egert Pärna, Kroonika: Ines: "Poisid on suuresti asjad ära juba öelnud. Mis mulle eriti meeldis, et täna on meil laval tantsijad. Mõnus oli vaadata seda, ei sa sulasid nende tantsijatega kokku ja tantsisid ise ka väga hästi. See kõik klappis hästi kokku!"
Marianne Ubaleht, Toimetaja: Mihkel Raud: "Mind teeb kadedaks see stabiilsus. Inimesed ikka väsivad, mõni nädal on nii ja naa. Sina suudad nädalast nädalasse sama nivoo pealt põrutada. See on täielik USA, mida me praegu nägime. Koidu lapsepõlves öeldi, et täielik Soome. Aga tuletas see meelde mulle 80ndaid, kogu stilistikaga. Mulle väga-väga meeldis, aitäh sulle. Väga hea!"
Marianne Ubaleht, Toimetaja: Ma olen täiesti erapooletu, kui ütlen, et praegu näeme me Sissi näol laval ilmselt järgmist staarisaate võitjat. Ülim professionaalsus ja väga kvaliteetne meelelahutusnumber.
Marianne Ubaleht, Toimetaja: Laval asub lammutama Sissi Nylia Benita Bruno Marsi hüperhitiga “Uptown Funk”!
Egert Pärna, Kroonika: Koit: "See on nii kift pop-lugu, nii äge on kuulata neid pop-lugusid teie esituses. See oli vokaalselt väga raske lugu, see tuli sul ägedalt välja. Äge oli."
Marianne Ubaleht, Toimetaja: Mihkel Raud: "Arvan ka, et oli väga tore number ja täna sa ei punnitanud ja pingutanud, oli väga loomulik ja orgaaniline see värk. Aitäh sulle!"
Egert Pärna, Kroonika: Ines: "Merilin, väga-väga äge on teid täna kuulata pop-muusika kontekstis. Tõenäoline on see, et te sellist muusikat pärast saadet ka tegema hakkate. See sobib sulle."
Marianne Ubaleht, Toimetaja: Kui reklaamipaus läbi saab, astub lavale Merilin Mälk, kes esitab Ariana Grande lugu "One Last Time“
Egert Pärna, Kroonika: Koit: "Lahe lugu, see on väga raske laulda. Suures osas õnnestus sul see hästi. Mis siin ikka pisiasjade kallal nokkida, vaatame, mis sinu järgmine laul on!"
Egert Pärna, Kroonika: Ines: "Nii tore oli kuulata sind pop-muusika võtmes. Väga kiire tempoga jookseb see meloodia siin laulus. Sa said sellega hästi hakkama. Õnneks on sul üks võimalus veel täna laulda, praegu ma olen väga rahul."
Marianne Ubaleht, Toimetaja: Mihkel: "No nüüd järgmine nädal selgub, kes on see neiu, kes Uudo Sepaga superfinaalis laulab. Aga täna on see saade, kust kunagi Taukar välja kukkus, nii et see on halvim, mis sinuga juhtuda saab. Aga ma täitsa näen, et sa võid olla see õnnelik superfinalist!"
Marianne Ubaleht, Toimetaja: Esimesena on laval Helis Järvepere-Luik Avicii looga "Wake me up".
Marianne Ubaleht, Toimetaja: Koidu meelest on Eesti ilusaim laul "Mu isamaa on minu arm". Võimas vastus!
Marianne Ubaleht, Toimetaja: Jõudsin siia sisuliselt otse Londonist kuninglikust pulmast, maandusin täna pärastlõunal ja tuleb tõdeda, et unetunde olen ma iseendale võlgu küll kahekohalise numbri. Õnneks on aga staarisaade niivõrd energiast pakatav, et haarab mindki sellele laineharjale.
Marianne Ubaleht, Toimetaja: Tere õhtust siit TV3 stuudiost ka minu poolt! Täna ei oska ma küll kuidagi ennustada, kes võiks lahkuda.
Egert Pärna, Kroonika: Eelmine nädal oli saatest sunnitud lahkuma Jaagup Tuisk, anna hääletuses teada, kelle kord oleks kotid pakkida seekord! 
Egert Pärna, Kroonika: https://publik.delfi.ee/news/superstaar/video-ringkaik-staarihakatiste-hotellitubades-kuidas-hotell-endi-jaoks-hubasemaks-on-tehtud-ja-kas-uksteisest-juba-villand-ei-saa?id=82140761
Egert Pärna, Kroonika: Saate alguseni vähem kui 30 minutit! 

Saates kõlanud lood:

Helis Järvepere-Luik – Mahavok “On läinud aastad“

Merilin MälkRosanna Lints “Tuli aknas”

Sissi Nylia BenitaOtt Lepland “Võitmatu”

Uudo SeppJustament “Tõuse üles ja läheme ära”

Helis Järvepere-Luik – Avicii “Wake Me Up”

Sissi Nylia Benita – Bruno Mars “Uptown Funk”

Uudo Sepp – Dua Lipa “New Rules”

Merilin Mälk – Ariana Grande "One Last Time“