Võistlustulle on jäänud vaid üks poiss ja kolm tüdrukut – Merilin Mälk, Sissi Nylia Benita, Helis Järvepere-Luik, ja Uudo Sepp . Saatest pidi lahkuma Jaagup Tuisk.

EOS 6. finaalsaade
Saatest peab lahkuma Jaagup Tuisk.
Saates jätkab Merilin Mälk.
Merilin Mälk peab minema ohukolmnurka, Sissi jätkab saates. 
Helis Järvepere-Luik jätkab saates.
Jaagup Tuisk ei saanud televaatajatelt piisavalt toetust ja peab minema ohukolmnurka. 
Uudo Sepp sai piisavalt hääli ja jätkab saates. 
Publiku lugejate arvates peaks täna saatest lahkuma Helis Järvepere-Luik.
Stuudios on pinge laes -  kes peab lahkuma täna? 
Koit Toome lemmik oli täna Helis ja koju saadaks ta täna Jaagupi.
Ka Inese lemmik oli Sissi,  koju saadaks Ines Merilini.
Mihkli lemmik oli Sissi ja koju peaks minema tema arvates Jaagup
HÄÄLETUS ON LÕPPENUD!
Stuudios käib kibekiire hääletamine, kas sinul on juba hääletatud? 
HÄÄLETUS ON ALANUD! Merilin Mälk - 900 73 01Jaagup Tuisk - 900 73 02Uudo Sepp - 900 73 03Sissi Nylia Benita - 900 73 04Helis Järvepere-Luik - 900 73 05
Koit Toome: "Sa oled väga tubli, sa oled kuulanud mis me sulle nädalast-nädalasse öelnud oleme. Olid hea feelinguga selles loos sees."
Ines: "Väga lahe lugu on see. Sobis sinu häälele eriti hästi. Kogu asi otsast lõpuni oli enesekindlam kui tavaliselt. See oli väga hea etteaste."
Mihkel Raud: "Sa oled ainukene meie saate võistleja, kes teab, et rokkmuusika on vanem kui kümme aastat. Sa tõestad õhtust-õhtusse, et provintslikus pole geograafiline mõiste. Mulle meeldis sinu esitus."
Viimasena astub täna lavale Helis Järvepere Luik, kes esitab Toto laulu "Hold the Line"
Ines: "Ma olen põrmuks. See oli täiesti uskumatu etteaste. See oli erakordselt hea, see oleks pidanud olema finaali esitus praegu."
Mihkel Raud: " Iga kord sinu esitusi vaadates ma otsin mille kallal viriseda ja vinguda, aga kurat, ma ei leia. See oli tõesti vinge."
Koit Toome: "Midagi ei ole öelda, me vaatasime praegu staadionikontserti. Vaatasin suu ammuli mis sa teed. Laval oli valmis artist. 
Eelviimasena astub lavale Sissi Nylia Benita esitades Fall Out Boy loo "Centuries"
Mihkel Raud: "Sinu eelmine number oli traagiline. See number oli parem. Täitsa meeleolukas ja tore."
Koit Toome: "See stiil sobib sulle rohkem kui see eelmine. See oli veenev esitus, see on sinu muusika. See oleks olnud nagu sulle kirjutatud lugu."
Ines: "Ma olen sõnatu. Ma ei oodanud seda. Esimene number oli naljanumber, aga see ei olnud üldse naljanumber. Ma arvasin, et pettun, sest võrdlusmoment on väga tugev, aga sa tegid seda tõsiselt ja see toimis."
Järgmisena astub rokivoorus lavale Uudo Sepp Kings of Leoni lauluga "Sex on Fire"
Koit Toome: "Sa oled kahtlemata väga andekas muusik, aga kui ma nüüd mõtlen, siis on sinu puhul natukene jäänud selline tunne, et sa pigem oled kaasprodutsent kui solist. Sinu numbrid on läinud paremaks."
Ines: "See oli POP, oleksin tahtnud rokki näha. Kipud jääma POP-iks. Nädalaga oled päris korralikud sammud edasi astunud ja viimane noot oli väga äge. See oli POP, see ei olnud rokk."
Mihkel Raud: "Midagi ei ole teha, sa oled moeguru. Sul on tekkinud kummaline aktsent, kui sa inglise keeles laulad. Kuidagi vähevõitu on meil eestikeelseid laule."
Jaagup Tuisk esitab rokivoorus The White Stripesi bändi loo „Seven Nation Army“
Ines: "Ma olen härrasmeestega nõus. Ma arvan, et see lugu päris hästi sobis sulle. Su terav toon tuli muusikamassist läbi. Kohati märkan kerget maneerlikust sinul, võta seda vähemaks. Tahan rohkem sind."
Mihkel Raud: "Mul on Koiduga täna mingi telepaatiline side. Oli selline mulje, et olid jaanipäeval ja käisid tüli norimas. Äkki läksid veidi liiale selle asjaga praegu. Igal esinejal peaks olema põhjus, miks ta midagi laulab."
Koit Toome: "See on rohkem sinu stiil, tundsid ennast rohkem kodus. Oled ennegi teinud siin rokinumbreid kus oled saanud virutada lõõrid lahti. See oli mega äge viimane noot."
Merilin Mälk esitab rokivoorus Nirvana legendaarse hiti „Smells Like a Teen Spirit“
Mihkel Raud: "Olen Koiduga nõus. Minu meelest oli väga musikaalne esitus. Mul on hea meel, et oled saates nii kaua vastu pidanud ja loodan, et pead veel."
Koit Toome: "Pean tunnistama, et täna ma ei näinud hirmunud ja kanget Helist. Mõnusalt nautisid seda lugu ja esitus oli nii hea. Sul on ilus tämber ja seda oli lust kuulata."
Ines: "Tuleb tunnistada, et ladinakeelne muusika sobib sinu hääletämbriga. Kõik oli nagu okei, aga natuke elu või vunki oleks natuke juurde tahtnud."
Ladinavooru lõpetab Helis Järvepere-Luik Demi Lovato looga „Echame la culpa“
Koit Toome: "See on seni täna minu lemmiknumber. Mul ei hakanud hetkekski igav. See oli veenev ja enesekindel. Mulle väga meeldis"
Ines: "See oli muusikaline etteaste. Põnev oli vaadata. See oli loomulik ja äge."
Mihkel Raud: "Ma kardan ennast korrata, aga midagi ei ole teha. See oli suurepärane! Ma väga-väga loodan, et sa oled selle Sepa Uudoga koos finaalis."
Neljandana astub lavale Sissi Nylia Benita, kes esitab J. Balvini ja Willy Williami lugu "Mi gente"
https://twitter.com/KenRuss50966386/status/995721692541579264
Ines: "Arvan, et sinu tugevused on kusagil mujal. Tänane etteaste oli veidi naljakas. Raske on  kuulda muusikalist poolt kui pilt on paigast ära. Tuju läheb alati heaks sinu etteasteid vaadates."
Mihkel Raud: "See oli kõige jubedam number, mida ma läbi aastate selles saates näinud olen. Miks sa seda tegid?! Sa viid meid nõukogude liitu tagasi, see oli täiesti õudne!"
Koit Toome: "Nagu näha, siis olid oma mugavustsoonis. Seda lugu ma tean hästi, see oli Eestis ka väga suur hitt omal ajal. Panid selles saalis ikka korraliku peo käima."
Uudo Sepp on ladinavoorus kolmas ja esitab Ricky Martini hiti "Livin’ la Vida Loca"
https://twitter.com/jenniferlaanet/status/995719129045839872
Mihkel Raud: "Tõenäosus, et sa välja kukud on 50-50. Sa kas kukud välja või ei kuku. Minumeelest ei läinud kõik noodid pihta, aga mõni läks ka.
Koit Toome: "Sa oled selle kõige kuulsama ja tuntuma loo võtnud. Tahad sa või ei taha, aga rütm tuleb sisse ja keha on võimatu kontrollida. See lugu töötab ja ei ole ilma asjata nii kuulsaks saanud."
Ines: "Ma jälgisin suurema osa ajast teie Hispaania keele õpetajat, keeleliselt oli kõik kena. Muusikaliselt oli okei. Noodid olid pihtas. Kuraasi ma ei näe sinus, oled veel noor."
Jaagup Tuisk esitab ladinavoorus Luis Fonsi maailmakuulsa hiti "Despacito"
https://twitter.com/taltsutaja/status/995714800066924544
Koit: "Mulle tundus, et algus oli imelik või võõras. Kui lugu läks käima, siis sain aru mis looga on tegu. Võib-olla powerit ja vunki veel juurde. Üldpilt oli väga kena."
Ines: "Mulle algus väga meeldis. Ma oleks tahtnud veel sädet ja tuld. Oleksid võinud rohkem selles voorus endast välja lasta."
Mihkel Raud: "Täitsa tutske esitus. Ma arvan, et see on umbes midagi sellist kui ma kuskil Lõuna-Ameerika hotellis televiisori lahti keeran."
Tänase õhtu avab Merilin Mälk, kes esitab Shakira surematu hiti „Suerte“
Mihkel pakkus välja, et ta ei räägi esimeses ladinavoorus midagi, sest ta ei oska midagi sellel teemal rääkida. Rokivoorus aga tahtis rääkida üksinda.
Koidule on ladina rütmid alati meeldinud. Endal tal on aga kokkupuuted olematud.
Ines ootab tänasest saatest rokkvooru.
Samuti ka endised finalistid Hele-Mai Mängel ja Carlos Ukareda.
Saadet on vaatamas ka lohutusvoorust tuntuks saanud Kaarel Orumägi.
Algas kuues finaalsaade. Täna kuuleme esimeses osas kuumi ladina rütme.
Finalistid on valmis kohe-kohe televaatajate ja stuudiopubliku ette astuma. Otsesaateni on jäänud 4 minutit.
Räägi saate ajal julgelt kaasa siinsamas blogis, või kasuta Twitteris teemaviidet #superstaar2018. Parimad kommentaarid ja säutsud jõuavad blogisse!
Vaata, kuidas staarihakatised tänaseks finaaliks valmistuvad!https://publik.delfi.ee/news/superstaar/fotod-piilu-eesti-otsib-superstaari-kuuenda-finaalsaate-grimmiruumi?id=82084581