Menukas muusikasaade "Rahvabänd" tõi ekraanile laiemale avalikkusele tundmatud meelelahutajad ja süstis head tuju algavaks töönädalaks kogu Eesti rahvale. Nii selgus 2017. aastal Eesti rahva uus lemmik ansambel Sinu Naine. Sel aastal on võistlustules uued bändid ning jätkub ka koostöö – juba sel suvel saab kogumik järje uue hooaja osalejate hittidega!

Universal Music Balticsi müügijuht Margus Varuski sõnul oli tegu mõlemale poolele viljaka koostööga: "Universalil oli ainult rõõm toetada sellist formaatsaadet füüsilise kogumikplaadi ilmumisega. Olime positiivselt üllatunud, et eestlased selle nii soojalt vastu võtsid ning eriti tore on veel, et meie koostöö TV3e ja Thors Productioniga jätkub ja suvel saab kogumik järje juba käimaläinud uue hooaaja osalejatega."

Koostöös TV3 ja produktsioonfirmaga RUUT otsitakse sel aastal Eestile ka uus superstaar, kuna Universal Music Group on formaatsaate "Idols" globaalne partner ja sõlmib "Eesti otsib superstaari" saate võitjaga plaadilepingu.

Universal Music Baltics kuulub maailma suurima plaadifirma Universal Music Group alla, vastutades Baltikumi regioonis Universaliga lepingu sõlminud artistide muusika levitamise, litsenseerimise, turunduse, füüsilise- ja digitaalse müügi eest. Universal Music panustab regulaarselt kohaliku muusikamaastiku arendamisesse, investeerides nii artistidesse kui ka erilahendustesse.