Vaata otsepilti Power Hit Radio Facebookis.

"Prooviabielu" Helen ja Kalvi-Kalle LIVE Power Hit Radios
Otseülekanne Power Hit Radio saatest on läbi, Kalvi-Kalle ja Helen rääkisid nii palju kui võimalik ning saatetund möödus meeleolukalt. 
Õhtuleht või Delfi? "Delfi," kõlas paari suust sünkroonis.
"Targem oli minema minna, kui et pingutada asja nimel, mis kunagi ei juhtu," ütles Helen põhjenduseks, miks ta saatega lõpuni ei läinud.
Helen selgitas, miks Liisa Steni kingitud kõrvarõngastest loobus. "Liisa lihtsalt ei kandnud selliseid ehteid."
Helen hakkab kohe ilmateadet lugema! :)
"Rahvas käib pinda," on Kalvi-Kalle nõutu.
Helen oleks meeleldi juutuuber. Millist sisu ta toodaks? Ikka humoorikat, kinnitab ta.
Helen hakkaks heal meelel youtuberiks, aga tal ei ole kaamerat.
Mis telefoni kasutab Kalvi-Kalle? KK: Mingi juust on (Just5)
Jeee! Publik jõudis kohale:) Brigitte Susanne Hunt nimelt Publiku püssreporter olnud, keda alati taga igatseme. Juba õhtul Publikus aga üks eriline video Heleni ja Kalvi-Kallega. Püsige lainel!
Kodanik on jätnud meie kommentaariumisse imetabased luuleread: Prooviabielu tähesärasavanegu õnnevarav,et su salajased soovidunistuste traktoriroolisleiaks läbi õnnekaareoma unistuste Helena saare!
Helen ja Kalvi-Kalle on täna ka "Kolmeraudses", kus Mihkel Raud neile ilmselt armu eriti ei anna.
Heleni unelmate pulm: "Tema tuleb traktoriga, mina tulen hobusega."
Pulmade kohta ütles Kalvi-Kalle: "No kui rahvas kinni maksab, siis võib teha." 
"Valik oli tehtud juba enne võtteid. Meie suhtlus läks selliseks, et ei olnud pikalt mõelda. Tegelikult kaalusin, kuidas saaks võtetest loobuda. Ma suhtlen kõikide kandidaatidega, kes seal olid, nad on väga toredad. Oleks palju toredam olnud, kui polnud nii palju segavaid faktoreid olnud," ütles Helen.
Saatejuht: 20 sekundit! KK: ...siis saab sul parim enne läbi!
Brigitte paljastas, et tema kolleeg Andres Puusepp teeb suvel pulmad. :) Jääme kutset ootama!
"Kus teil siin peldik on?" Šarmantne Kalvi-Kalle.
"Ma ei ole rahul, kuidas see võttetiim meiega käitus," ütles Helen.
Kalvi-Kalle ei võta uusi sõpru oma Facebooki, aga kui "poolteist tonni maksta", siis oled kõpsti Kalvi sõpa.
Helen rääkis enda ja Kalvi-Kalle tutvumisloo. Nimelt hakkas Instagramis Helenit Kalvi-Kalle suvel jälgima, kommenteeris ka üht pilti. Nõndaks kui tuli aeg Helenil Filmimehe stuudios kandidaate näidata, andis ta saatetegijatele just Kalvi-Kalle pildi. Seepeale kirjutas juba Kalvi Helenile Facebookis ning nii algas sajandi romaan... :)  
Kalvi-Kalle ütleb kõigile fännidele otse välja: "Ei võta ühtegi kutset vastu ega vasta mingitele imelikele kirjadele." Aga Instagramis võib jälgida küll @kalle.kruusamae
"Maailm ei ole selline, nagu paistab," alustab Helen enda ja KK tutvumislugu.
"Eesti oma Kardashianid" – nii olevat paarikest kutsuma hakatud. Huvitav...
Kaasaegset folkloori: Kalvi Kalle rebib naisi "nagu paduvihm puu otsast ploome". Kuld! Selliste kutsikasilmadega iga ilmaga:)
Mis tööd teete? KK: Kõik tööd teen ära. Hea raha eest ainult.
Selgub, et Kalvi-Kalle käis ka hobuse seljas ja sai seal väga hästi hakkama. "Mul on sellest isegi video, aga ma ei näita teile," ütles Helen.
Kui kaua te juba koos olete olnud? KK. Pool aastat või palju siin on juba. Miks ma peaks jälgima?
"Heleni toidud on nii head," kurtis Kalvi-Kalle, et viimasel ajal on kehakaalu juurde tulnud.
Sulle on ka halvasti öeldud, et oled nii rumal ja loll – mida ütled neile? Mida ütled neile, kellele sa ei meeldi?  KK: Vaadaku iseennast kõigepealt. Mul on täiesti savi nendest.
"Mehed ei pea selliseid asju tegema, nagu linnumaja ehitamine, nad peavad ikka nõusid pesema," sõnas Helen ja täpsustas, et ei tea, mis Starteri-katusega majakesest nüüdseks saanud on.
Helen räägib, et tõi saates välja oma rumalama külje. "Teadustööd oskan teha, aga võib-olla inimestega suhtlemises olen närvis," selgitas ta.
Mida Helen õpib? KK: Mingit kuradi RNAd või mida iganes. Keeruline teadus minu jaoks. 
"Ma kõlan võib-olla õelalt, aga inimesed teevad oma valikud ise ja mina pole mingi suunaja," sõnas Helen Kalvi-Kalle napi koolitee kohta.
Power Hit Radio Facebooki otseülekandest ilmneb, et Starter veel Kalvi-Kallet ei spondeeri ning mees ostab endale jõujooki ise.
Kõrvalmärkus: Kalvi-Kallel on ka vähemalt üks vanem Volkswagen Golf. Tõeline ossimasin oma täies hiilguses.
Kas leidsid endale 300 eurose auto? KK: Isegi odavama - Ford Mondeo diisel.
Kas oled päriselus teistsugune inimene? KK: Ütleme nii, et ainus mis samaks jääb on Starteri joomine.
"Ei taju ära," jääb Kalvi-Kalle oma fenomenist rääkides tagasihoidlikuks.
Heleni jaoks oli kõige hullem saate lõpptulem elik kokkumonteerimine, tema omasõnutsi seda vaadata ei suutnud. Heiterid tõmbasid Heleni tuju nulli. "Mõtlesin, et tõmbaks end oksa," ütles Helen.
Kas ise ka saate aru milline fenomen teil on? KK: Ei taju ära. 
JA LÕPUKS HAKKAB PIHTA!
Kes veel ei teadnud, siis Kalvi-Kalle ja Helen kandideerivad Kroonika meelelahutusauhindadel "parima meelelahutaja" kategoorias. Neid, kel kirg staarpaari tegemiste vastu suur, kutsub Kalvi-Kalle ka oma Facebookis hääletama.
Kes tahab küsimused jätta, siis seda saab teha siin:https://www.facebook.com/powerhitradioest/photos/a.250380095469.180836.206205240469/10154975130610470/?type=3&theater
Tsiteerides Kalvi-Kallet, siis "arenemisruumi veel on..." https://www.instagram.com/p/BRY2DcUhWCp/?taken-by=prooviabielu
Prooviabielu annab ainest ka hulgale naljakatele meemidele... https://www.instagram.com/p/BRiHVRchj_f/?taken-by=prooviabielu
Publikul on olnud puhas lust saadet kajastada. https://publik.delfi.ee/news/kino/top-6-romantilised-massaazid-ja-salajased-nahistamised-ehk-prooviabielu-koige-varvikamad-seigad-mis-ka-parima-tahtmise-korral-niipea-ei-unune?id=77865530
Kohe-kohe peaks Power Hit Radios live hakkama, aga kes ei saa kuulata, siis neile paneme siia lahkest südamest kirja kõige paremad palad, mis eetrisse paistakse. 
Kas olete valmis? "Prooviabielu" oli kõige uskumatum saade või jah?
Ma olen üsna kindel, et me kõik veel mäletame väga värskelt, mismoodi eile "Prooviabielu" lõppes ja missugused valikud tehtud said... Kui aga mõni mälulünk kiusab, saate saatekulgu meenutada siit! https://publik.delfi.ee/news/kino/labi-ta-ongi-prooviabielu-skandaalne-grande-finale-liisa-sokeeriv-valik-ja-helen-leidis-oma-elu-armastuse-kalvi-kalle-naol?id=77874232