Moraalselt autoriteedilt jäi Clinton maha isegi Watergate'i afääriga põhjaläinud Richard Nixonist.

Kaabeltelekanali C-SPAN korraldatud küsitluses osales 58 ajaloolast ja see avaldati Ühendriikide presidendipäevaks. USA 41 riigipea edetabelis oli üllatusi vähe.

Nimekirjas esimene on loomulikult Abraham Lincoln, järgnevad Franklin Delano Roosevelt, George Washington, Theodore Roosevelt ja Harry Truman.

Clinton maandus nimekirjas 21. kohale George Bushi järel ja enne Jimmy Carterit, kes oli viimane demokraadist president enne Clintoni võitu 1992. aastal.

Presidente hinnati kümne kriteeriumi alusel: avalikkuse veenmisoskus, juhivõimed kriisiolukordades, majanduslikud juhivõimed, moraalne autoriteet, rahvusvahelised suhted, administratiivsed võimed, suhted Kongressiga, suutlikkus pikemas perspektiivis plaane teha, kõigile võrdse õigluse tagamine ja edukus oma kaasaja kontekstis.

Clinton tuli viiendale kohale majanduse juhtimises ja õigluse tagamises. Enamuses ülejäänud kriteeriumides sai ta keskmised punktid, moraalselt autoriteedilt aga jäi viimaseks.

Clintoni valitsusajale langeb USA ajaloo pikim majandustõusu periood, kuid Clintoni mainet määrib 1998. aastal Esindajatekojas tema vastu korraldatud tagandamisprotsess seoses valevandumise ja kohtu töö takistamisega tema ja Valge Maja endise praktikandi Monica Lewinsky armusuhte uurimisel.