See, mis on täielikult aktsepteeritav Veevalaja jaoks, pole sugugi sobilik aga Vähi silmis. Tänu võimsatelt planeetidelt saadud vihjetele, võid enda suhte harmoonilisuse kindlustada! Toome teieni astroloogilised näpunäited selle kohta, kuidas erinevate sodiaagimärkidega suhtes käituda ei tohiks.

Jäär

Tugeva natuuriga Jäär suudab palju asju naljaga võtta, näiteks sõbralikku kiusamist ja narrimist, mis mõne õrnema päikesemärgi rivist välja lööksid. Kuid kui Jäär tunneb, et ta pole Sinu silmis enam kõige tähtsam, mis on tema jaoks äärmiselt alandav, siis võib ta lihtsalt parematele jahimaadele suunduda. Pea meeles, et võiduhimuline Jäär soovib alati olla „number üks“- olgu see siis jooksuvõistlusel või Sinu jäägitu tähelepanu võitmisel. Kui Sinu Jäärast naine peaks tundma, et Sa ei ihalda teda enam kui kõige vastupandamatut naist, siis kõnnib ta uhkel sammul minema ja tagasi ta juba ei vaata. Ja samuti ei tohiks mitte kunagi võrrelda enda Jäärast meest oma eks-kallimate või austajatega, ükskõik kui vihane Sa tema peale ka ei oleks, sest ta ei pruugi kunagi Su sõnadel enam minna lasta.

Sõnn

Üks asi, mida Sa Sõnni puhul teha ei tohiks, on valetamine. Ta on üks kõige ausamaid sodiaagimärke ning sama eeldab ka Sinult. Kui tegu peaks olema sünnipäeva üllatuspeo korraldamisega, siis on pisikesed hädavaled lubatud, kuid igapäevastes situatsioonides on ülimalt oluline olla temaga suheldes otsekohene. Üks tõeline Sõnn jõuab alati tõele järele, seega pole valetamisel nagunii mõtet. Siinkohal ära saa valesti aru- natuke salapära mõjub Sinu Sõnnist silmarõõmu jaoks intrigeerivalt ja erutavalt, nii et kõikidest detailidest Sa aru andma ei pea. Kuid „suurte asjade“ puhul tuleks Sul kindlasti ausaks jääda. Nii et, kui oled juhtumisi kellegi teisega nurjatult vallatlenud või oma kallima selja taga pere eelarve miinustesse ajanud, siis ole temaga nendest asjadest rääkides aus ja otsekohene. Vastasel juhul võivad Sind tõsised tagajärjed ees oodata.

Kaksikud

Päikesemärgi jaoks, kes Sinuga kõike jagab, on kõige suurim õudusunenägu see, kui Sa tema eest midagi varjad või oma sõnadel kahemõtteliselt kõlada lased. Mida ta tegelikult mõtleb? Mida ta selle all mõelda võis? Need on küsimused, mis paljusid Kaksikuid öösel unetutena on hoidnud. Seega, kui soovid suhet harmoonilisena hoida, siis ära eelda, et Sinu Kaksikutest silmarõõm Sinu mõtteid lugeda oskab. Ta soovib kõike otse Sinu enda käest kuulda. Samuti võib Sinu järjekindel soovimatus end muuta või olla rohkem paindlikum saata antud päikesemärgi oma kohvreid pakkima. Liigne omandihimu ja sellega kaasnev pidev kontroll võib samuti saatuslikuks osutuda.

Vähk

Emotsionaalse Vähi tunnete haavamine on andestamatu patt. Ja kahjuks pole selleks suuri jõupingutusi vaja, kuna tundlik Vähk võtab peaaegu et kõike enda südamesse. Ta võib olla üle küll väikestest asjadest, näiteks tõsiasjast, et Sa ei teinud tema uue riietuse või soengu kohta komplimenti, kuid ära mitte mingil juhul unusta tema sünnipäeva või ignoreeri teda terve õhtu lõbusa peo jooksul. Üle kõige hindab Sinu Vähist kullake armusuhet, mis toimib tänu vastastikusele mõistmisele, tähelepanule ja hoolimisele. Seda sama on ta valmis ka Sulle pakkuma. Mida iganes Sa ka ei teeks, ära lase asjadel kunagi nii kaugele minna, et Sinu kallim pöördumatult usaldamatuks muutuks. Kui Sa kord tema tundeid tõsiselt haavanud oled, siis võib ta endasse tõmbuda ja Sind kunagi enam mitte usaldada.