Ettevalmistused on juba täies hoos ja festivali avapäevani 19. septembril on jäänud veidi alla nädala. Kuna huvi 2018. aasta festivali vastu on suur, siis paluvad korraldajad festivali külastada võimalusel kas ühistranspordi või rattaga kui ilm seda vähegi võimaldab. 19. ja 20. septembril saab Kadrioru ja ka vanalinna suunal sõita eriliselt valgustatud retrotrammidega ning trammiliikluse graafikut on festivali ajaks ka sagedamaks muudetud.

Kui ei jää muud üle ja festivalile peab ustava neljarattalise sõbra kaasa võtma, siis parkimisvõimalused on olemas Lauluväljaku Tiigi parklas, kuhu saab väikese tasu eest jätta nii auto kui ka ratta, Valge tänava parklas aadressil Valge 28 ning vajadusel saab jätta auto ka Valge tänava Kadrioru pargi poolsesse serva.

Samuti palume külalistel 20. ja 21. septembril tulla vanalinna võimalusel jalgsi või ühistranspordiga, et vältida ummikuid ning juhatada sisse 22. septembril toimuv autovaba päev.

Valguse imeline omadus on valgustada teed ja näidata suunda – festival vaatab tulevikku, avab valguse abil sümboolselt linna parkide ja haljasalade väravad ning paneb helendama nendevahelised tuiksooned.

Kogu info festivali kohta leiab kodulehelt www.valguskonnib.ee ja toimuvaga saab ennast kursis hoida sotsiaalmeedia vahendusel #valguskõnnib.

Tule kõnni koos valgusega!